کانون و مرکز مشاوره کوک زندگی

لوگو سایت کوک زندگی
ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه: 09:00 تا 17:00

ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه:
09:00 تا 17:00

خیانت زناشویی

اشتراک گذاری این مقاله در

خیانت زناشویی
خیانت زناشویی

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

خیانت زناشویی

یکی‌از پیچیده ترین و آسیب زاترین مشکلات عاطفی میان زوجین خیانت میباشد .خیانت زناشویی یا این که عهدشکنی نوعی درگیری عاطفی ، جنسی یا این که عاطفی-جنسی با شخص دیگری به جز همسر میباشد که وضعیت پنهانی دارد .

متاسفانه امروزه آمارهای سرسام آوری را نسبت به خیانت همسر و در انتها طلاق شاهد هستیم که سبب گردیده جوامع روانشناسان را به تفکر پیشگیری از خیانت و یا این که مشاوره طلاق و مشاوره خیانت به طور تخصصی و تیمی فعالیت نمایند

رابطه های فرا زناشویی هم میان زنان و هم مردان مشاهده می شود که نیاز به سبب شناسی به وسیله پزشک روانشناس متخصص دارد .بدون‌شک امروزه شاهد خیانت زنان وخیانت مردان هستیم .

ما در کلینیک روانشناسی کوک زندگی امیدوارم بتوانیم برای هدایت رفتارهای شما به سمت رفتاری صحیح تر و مدیریت رابطه های شما تلاش کنیم و متخصصین ما سوای هیچ گونه پیش داوری و قضاوت تلاش دارند از روش تکنیک های درمانی و مطلوب شما‌را نسبت بدین مسیر نادرست مطلع نمایند و بعداز آگاهی شما‌را در مسیر بهبود رابطه ای هموار نسبت به همسرتان قرار بگیرید و پیش گیری هایی را پیش از قصد به طلاق و از دست دادن زندگی مشترک اقداماتی را صورت دهند.

خیانت زناشویی

خیانت زناشویی

برای خدمات مشاوره ای می توانید به وب سایت ما و یا به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

یکی‌از ریشه های خیانت شناختن نیازهای حقیقی و واقعی و نا آگاهی نسبت به هویت و شخصیت خود شخص میباشد.

تاوقتی‌که چشممان را بر روی حقیقت ،غریزه ها و فطرتمان می بندیم .خیانت بیشتر گردیده و از مسیر شناخت واقعیتها خارج گردیده و به بیراهه سردر می‌آوریم .

بدون‌شک در جامعه ای که آمار بالایی از اختلافات زناشویی وجود دارد بایستی اقداماتی مهم را برای به حداقل رساندن نقص‌ انجام داد .نکته ی نخست ضعف در فراگیری و ضعف در مدیریت نیازهای هیجانی زوج ها میباشد دقت داشته باشید دوست داشتن و نیازبه دوست داشته شدن در هر سنی برای اشخاص نیاز میباشد .

وارد یک ارتباط عاطفی شدن راحت میباشد نگه داشتن آن نیازمند مهارت و خودآگاهی میباشد .

عشق و علاقه نیازمند طراوت و تازگی میباشد چنانچه دقت ، هیجان ، احساسات را از عشق دریغ نمائید بدون‌شک تبدیل به تنفر می گردد.

پس شما نیازمند این میباشید که در وهله نخست معنی اصلی برخی از واژگان را بدانید .در مسیر درمان شما تحت نظر دکترهای کارشناس سکس تراپ در مرحله ی نخست سبب شناسی را پشت سر میگذاریم تا با دیدی باز بتوانیم نقص‌ اتفاق افتاده را بپذیرید و آنگاه تکنیک هایی را آموزش میبینید برای ترمیم رابطه ی آسیب خورده خودتان و در انتها دقت داشته باشید ممکن میباشد اشخاص زیادی با مشکل مشابه شما روبه رو شده باشند ولی هیچ اقدامی نسبت به پایاین دادن به آن نکرده باشند که‌این جای تاسف دارد که انسان ها به مسیر نادرست آگاه شوند البته تلاشی برای بهبود آن انجام ندهند .

در شرایطی‌که شما هم مشغول روابطی بیرون از روابط زناشویی میباشید با کمی آگاهی و آینده نگری از متخصصین ما کمک و مشورت های لازم را بگیرید و فراموش نکنید ساختن روابط سال ها طول می‌کشد و تخریب کردن آن چند دقیقه زمان بیشتر نیازندارد .

همراه شما هستیم تا رابطه های عاطفی میان شما و همسرتان را باری دیگر با عشق و در مسیری سالم فارغ از عذاب وجدان بپذیرید.

کوک زندگی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x