کانون و مرکز مشاوره کوک زندگی

لوگو سایت کوک زندگی
ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه: 09:00 تا 17:00

ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه:
09:00 تا 17:00

مشاوره طلاق

اشتراک گذاری این مقاله در

مشاوره طلاق
مشاوره طلاق

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

مشاوره طلاق

ایا با دکتر متخصص طلاق و مرکزهای مشاوره طلاق در اشنا میباشید؟

طلاق به معنی قانونی جدا شدن زوجین میباشد که به‌دنبال آن حقوق و تکالیفی که زن و مرد در ازای هم داشته اند از میان میروند .

طلاق وقتی اتفاق می افتد که زوجین حس نمایند به علت تنش و ناسازگاری بینشان استحکام ارتباط زناشوییشان از میان رفته است .

امروزه مبحث اسیب شناسی جدایی و طلاق توسط پزشک روانشناس طلاق و محققان در ابعاد گوناگون مورد بررسی قرار گرفته است .

به گفته ی بهترین مشاور طلاق در مشهد یکی‌از مسائل مشکل ساز در زندگی زوجین مسائل جنسی میباشد ولی می توان بیان کرد زندگی مشترک نیاز به شناخت ، مهارت و اگاهی دارد ،چه در مورد مسائل جنسی ،چه در مورد شناخت های شخصی قابل اهمیت میباشد .

بدون‌شک طلاق و جدایی اثار متعددی میتواند چه برای مردان و چه برای زنان در برداشته باشد ولی گهگاه ممکن میباشد پایان یافتن یک زندگی هم به مرد هم به زن کمک کند .

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

برای خدمات مشاوره ای می توانید به وب سایت ما و یا به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

مشاور قبل طلاق

ولی پیش از طلاق و خاتمه دادن به یک زندگی مشترک مشاوران کل تلاششان را برای بهبود و حل مسائل پیش امده انجام دهند به همین خاطر این روزها مرکز روانشناسی تخصصی جدایی و کلینیک روانشناسی طلاق را مشاوران به طور تخصصی در نظر گرفته اند .

در مجموع مواقعی مثل خیانت ،مسائل مالی، ناسازگاری جنسی، اعتیاد ،بیماری های روحی و روانی، تفاوت سنی ، ازدواج زود ،فقدان اموزش های مطلوب ،تفاوت سطح تحصیلات ، تفاوت های عمیق در مسائل مذهبی و اجتماعی و وصلت قبلی از مسائلی میباشد که به وسیله بهترین کارشناس طلاق در مرکز مشاوره طلاق بررسی میگردد.

گهگاه ممکن میباشد زمانی به روانشناس متخصص مراجعه میکنید پس از اولین گفت‌و‌گو و ارزیابی نیاز باشد به پزشک متخصص دیگری مثل سکس تراپ مراجعه‌نمایید.

وصلت بدون‌شک فراز و نشیب های متعددی را در بر دارد که نیاز میباشد شما گهگاه در مسائل صبوری کرده و به‌دنبال راهکار باشید دقت داشته باشید همیشه تلاش نمائید مشکل و موضوع به وجود امده را حل نمائید از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنید چون به مرور زمان سبب میشود کل مسائل حل نشده به کوهی از مشکلات تبدیل شوند .

وصلت مانند گل میماند چنانچه از گل نگهداری نشود باگذر زمان پژمرده می‌گردد و از بین می رود . به گفته متخصص طلاق خوب در مشهد زوجینی که پیش از وصلت به مشاوره ازدواج مراجعه می نمایند به صورت قابل توجهی مشکلاتشان کمتر میباشد و نسبت به نیاز های خویش و همسر خود بسیار آگاه تر رفتار می نمایند .

مورد بعدی تفاوت سنی زیاد میباشد که امروزه طی امار های به دست امده فاصله سنی زیاد قادر است به مراتب طلاق زوجین را ارتقاء دهد و متاسفانه از موضوعاتی که‌این ایام زوجین با آن رو به رو میگردند خیانت میباشد .

خیانت زوجین خودش هشداری میباشد برای طلاق و جدایی البته بدون‌شک اتمام یک زندگی که یکی‌از طرفین وارد ارتباط موازی گردیده‌است بسیار دشوار و اسیب زننده میباشد . البته دقت داشته باشید مشاوران و روانشناسان خانواده بدون‌شک تلاششان این میباشد که بدون قضاوت و سرزنش کردن بتوانند زندگی شمارا بهبود بخشند .

گهگاه زوجین زمانی از نظر عاطفی و یا این که حتی جنسی به یک مرحله دلسرد کننده می رسند متاسفانه این حق را به خودشان میدهند که وارد رابطه های موازی شوند ولی این انتخاب بی‌شک هم برای خود شخص و هم برای همسر و فرزندانش اسیب های جدی را پیش رو خواهد داشت .

پیش از تصمیماتی مثل خیانت کردن نخست تلاش نمائید زندگی خویش را به کمک شخصی با تجربه مجدد بسازید. تخریب کردن و از میان بردن یک رابطه کار راحتی میباشد ولی ایا با مسائل اجتماعی ، اقتصادی و روانی پس از ان اشنا می‌باشید؟

شما در کلینیک تخصصی طلاق کوک زندگی می‌توانید بهترین مشاورین طلاق را از ما بخواهید . تیم مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده ما سعی در آن دارند که بتوانند از چه راهی مشاوره و یا این که کارگاه های اموزشی رابطه های میان فردی شمارا بهبود بخشند.

کوک زندگی

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x