کانون و مرکز مشاوره کوک زندگی

لوگو سایت کوک زندگی
ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه: 09:00 تا 17:00

ادرس مرکز مشاوره کوک زندگی

آدرس

خراسان رضوی ، مشهد ، امامت 18 ، پلاک 29

تلفن سایت کوک زدگی

تلفن

ساعت کاری مجموعه کوک زندگی

ساعت کاری

شنبه _ پنجشنبه:
09:00 تا 17:00

15 ویژگی آدم های موفق

اشتراک گذاری این مقاله در

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

15 ویژگی آدم های موفق

همه انسان ها دوست دارند که به موفقیت دست پیدا کنند. تا به حال هیچ انسانی بر روی کره زمین در مورد چگونگی موفق نشدن مقاله ای ننوشته است؛ زیرا همگی به دنبال موفقیت می باشند، اما بعضی در این امر تلاش می کنند و در نهایت به آن دست پیدا می کنند و بعضی دیگر نمی دانند برای موفق شدن باید چه رفتارها و چه راه هایی را در پیش بگیرند. در این نسخه از مقاله کلینیک کوک زندگی قصد داریم که چندین ویژگی خاص و برتر افراد موفق را به شما خوانندگان عزیز معرفی کنیم.

ویژگی افراد موفق

با توجه به اینکه انسان های موفق روی کارهای مهم تمرکز می کنند، در این مقاله شما را با 15راهی که  طرز فکر افراد موفقرا با دیگران متفاوت می سازد، آشنا می کنیم.
برای آنکه طرز فکرتان مثل افراد موفق  باشد، مواردی که در ادامه برایتان نوشته ایم را رعایت کنید:15 ویژگی آدم های موفق

. بر روی آنچه مهم است تمرکز کنید:

تنها 24 ساعت در روز وجود دارد، اما در آن ساعت ها، کجا و چه زمانی، وقتی را برای خودتان صرف می کنید؟ مردم موفق می دانند که در امروز و روز بعدشان چه اتفاقی می افتد. قبل از تماشای ویدیوهای یوتیوب ویروسی، کار لازم و ضروری  را انجام دهید.

2. لیست های بی پایان :

لیستی از کارهای موجود همیشه وجود دارد، اما آنها تنها شامل پروژه های برتری هستند که امروز باید رویشان کار کنید. معمولا تکمیل سه عنصر کلیدی در روز به این معنی است که روز تولیدی و خوبی داشتید، اگر آنها را تکمیل کنید، می توانید به پروژه های دیگرتان ادامه دهید. نگاه کردن به فهرست نامحدود کارها چیزی نیست که مردم فکر کنند. لیست وظایفتان را راحت قابل کنترل و قابل انجام کنید.

3. ایده هایتان را با دیگران مطرح کنید:

آیا یک ایده عالی دارید که می خواهید راه اندازی کنید؟ خوب، آن را مخفی نگه ندارید. شروع به به اشتراک گذاری ایده تان با دیگران در صنعت خودتان، دوستان، غریبه ها و مردم در کافی شاپ کنید. ببینید بازخورد آنها به این ایده چیست؟ شاید آنها چیزی را که قبل از آن هرگز به آن فکر نکرده اید، مشخص کنند و به ایده شما بیافزایند.

4.آدم های موفق از قانون 80/20 استفاده می کنند:

اصل پارتو این است که 80% از نتایج شما از 20% مورد از تلاش های شما حاصل می شود. آن 20% را شناسایی کنید و بر روی آن ها تمرکز کنید.
15 ویژگی آدم های موفق

5. یاد بگیرید که ذهنتان را آرام سازید:

مراقبه برای افراد موفق بسیار ضروری است. زمانی بین 5 تا 30 دقیقه طول می کشد تا ذهن شما پاک شود و روزتان را در راه درستش قرار دهید. ما در اطلاعات غرق شده ایم و ذهن باید راهی برای پاک کردن همه سر و صدا ها داشته باشد.

6. داشتن چشم انداز خوش بینانه :

فکر کردن به تمام راه ها و پروژه و ایده هایی که کار نمی کنند و موفق نمی شوند را کنار بگذارید و به سراغ آنچه جواب می دهد، بروید.هنگامی که به شکل مثبت فکر می کنید، پروژه شما احتمال بیشتری دارد که موفق شود ؛ افکار منفی ذهن و همه کارهای شما را نابود می کند.

7.  موفق ها نگران غیر متعارف ها نیستند:

تفکر مردم همیشه به نتیجه مورد انتظارشان منجر نمی شود. ممکن است زیاد طول بکشد و ریسکی برای به دست آوردن نتیجه ای که شما می خواهید را داشته باشد. اگر تفکری متعارف منجر به نتیجه مورد نظر شما نشد، ممکن است زمان شروع برای کاری متفاوت باشد.

8. راه را دنبال کنید:

مردم موفق همیشه راه را پیروی می کنند. اگر می گوئید که قصد انجام کاری دارید، آن کار را انجام بدهید. فرد یا سازمانی دیگر این را تشخیص می دهد و شما در بالای جمعیت قرار می دهد.

9. همکاری با دیگران:

آیا یک پروژه عالی دارید که می خواهید آن را راه اندازی کنید؟ شاید همکاری با کسی برای آنکه بهتر انجامش دهید و راحت تر به هدفتان برسید، بتواند یک دنیا تفاوت را برایتان ایجاد کند. بسیاری از افراد موفق می دانند که پروژه هایشان می توانند از جرقه خلاقیت دیگران بهره بگیرد ؛ شاید شما یک عکاس هستید که همکاری با یک هنرمند گرافیکی را قطع کرده اید و یا یک نویسنده برای نوشتن یک پروژه شگفت انگیز هستید.
15 ویژگی آدم های موفق

10. می دانید که می توانید آن را انجام دهید:

اگر فکر می کنید که می توانید، پس ممکن است همه چیز با اعتقاد و اعتماد به خودتان آغاز شود؛ اگر می خواهید بهترین نویسنده باشید، ابتدا باید باور کنید که شما یک نویسنده هستید ، بدانیدکه اعتقاد کلید موفقیت شماست.

11. آدم های موفق افکار خود را پیشرفت می دهند:

یک ایده عالی ممکن است یک شبه اتفاق بیافتد. این ایده تمایل و زمان را برای توسعه اش می خواهد پروژه یک روزه ای نیست که منجر به راه اندازی موفقیت آمیز شود، اما صبر می خواهد تا این ایده به طور کامل توسعه یابد و شما باید 150% تلاش خود را بکنید تا انجامش دهید، صبور باشید.

12. متفاوت باشید:

کپی دقیقی از شخصی نباشید خودتان و منحصر به فرد باشید. مدل منحصر به فرد خودتان باشید.

13. پای چیزی که به آن اعتقاد دارید بایستید:

افراد موفق تمایل دارند که در مقابل چیزی که به آن اعتقاد دارند، یک ارتش بسازند. شما همیشه ارتشی حمایتگر از خودتان را ندارید، اما می توانید بدون عقب نشینی پای عقاید و ایده های خود بایستید.
15 ویژگی آدم های موفق

14. همه چیز را درج کنید:

نه، ما در اینجا بازی پوکر بازی نمی کنیم، بلکه در عوض، بازی با زندگی می کنیم. شما باید کاری که به آن تمایل دارید را با در نظر گرفتن تمام ریسک هایش انجام دهید.آیا هر بار این قضیه کار می کند؟ نه. با این حال، شما ممکن است از آنچه اتفاق افتاده درس بگیرید. شما هرگز نمی دانید که آیا این امر کار خواهد کردیا نه، مگر اینکه آن را امتحان کنید.

15. موفق ها از شکست هایشان درس می گیرند:

آیا کار می کند یا خیر، باید وضعیت را پس از آن تحلیل کنید.
چه چیزی خوب پیش نمی رود؟
چه چیزی را می توان بهبود داد؟
افراد موفق همیشه پس از انجام پروژه ها از طرح شان عقب می روند و به نتایج به دست آمده نگاه می کنند و از شکست هایشان درس می گیرند تا دوباره اتفاقی نیفتند.

نتیجه گیری

متفاوت بودن ممکن است  در مقابل “معمولی بودن” قرار بگیرد، معمولی بودن چیزی است که مردم آن را می سازند هنگامی که شما شروع به فکر کردن و متفاوت بودن می کنید، افق وسیع تر را می بینید و به موفقیت نزدیک خواهید شد.
15 ویژگی آدم های موفق
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x